Anasayfa

Genel

SOHBETE GELSENE

SOHBETE GELSENE

Yeni bir sohbet platformu Sohbete gelsene

sohbete gelsene

Gelsene.org yeni sohbet odaları Türkiye ve Dünya üzerinde global olarak arkadaş ve eğlence arayan internet kullanıcılarına ücretsiz ve üyeliksiz sohbet hizmeti sağlayan yeni bir anlayışla yayın hayatına geçiş yaptı. Sohbete gelsene sloganıyla oluşturulan sitede online sohbet yapmak isteyen ama çeşitli kandırmacalardan yorulmuş kullanıcılara “Ücretsiz Sohbete gelsene” sloganıyla yoluna emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Eğer sende sıkılıyorsan sohbete gelsene diyen bu kullanışlı ara yüze sahip sohbet platformuna katılmalı ve istediğin sohbet kanalında insanlarla etkişelime geçmeye başlamalısın. Kolay ve genç tasarımı ile her zevkden kullanıcıya hitap eden , adı kolay anlaşılan ve dile yapışan gelsene.org sitesinin sohbete gelsene sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgileri isterseniz okumaya başlayalım?

Sohbete gelsene nasıl giriş yapabilirim?

Çok basit. Bir telefon yada bilgisayarın olması yeterli. Yeni ve güncel sohbet versiyonu ile kolayca giriş yapmanı destekleyen sistem seni kısa bir sürede platformun chat kanallarına aktarıyor. Burada kanallar arası giriş yapabilir veya kullanıcı adınızı resimdeki işaretleme ile kolayca kayıt altına alabilirsiniz. Bir dahaki sohbet girişinizde şifrenizi girerseniz sizden başka birisi bu kullanıcı adını Gelsene sohbet sisteminde kullanamayacaktır

sohbete gelsene

Sohbet ederken radyo dinleyebilirmiyim?

Evet , mobil sohbet girişinde sa alt tarafta radyo sekmesinden istediğiniz ayarlamayı yapabilir , radyo kanalında dj’lerle sohbet edebilir veya istek parça talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmetler tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Oyun oynama imkanı varmı?

Evet , Oyun kanalı Oxm kanalı Kelime kanalı gibi bir den fazla oyun kanallarına ücretsiz gelsene sohbet sayesinde giriş yapabilir ve rekabet içerisinde diğer kullanıcılarla yarışabilirsiniz. Bellimi olur belki bilginiz birilerini etkiler

Gelsene sohbet başka ne kanallar bulunmakta?

Sohbet , geveze , mynet , chat , mobil , tam sohbet gibi bir çok kanal açık bulunmakta ve 7/24 güvenlik hizmetiyle nezih bir sohbet akışının oluşması sağlanmaktadır. Bu platformda kendi adınıza yada istediğiniz bir kanalı eğer sahibi yok ise açabilir , misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Bu konuda destek almak için ilgili makalemizi yada platform girişi yaptıktan sonra yetkililere danışabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Red dedi ki:

Bence gayet güzel bi anlatım olmuş yeni başlayanlar için güzel bi konu teşekkürler.

Painfully dedi ki:

Gayet guzel bir sekilde anlatilmis, herkesin isine yarayacaktir.
Chat ve sohbet sitesine nasil giris yapilacaginin resimli anlatimi iyi olmus.

Sohbet - Forum -