google-site-verification=T-QVZm8xvmdNQ8rI62i9LDIwFCVj9zMKIuFA2O_LMPk

Anasayfa

Genel

Sohbet etmek isteyen bayanlar

Sohbet etmek isteyen bayanlar

SOHBET İÇİN BEKLEYEN BAYANLARI NASIL BULABİLİRSİNİZ?

Sohbet sitemiz , Türkiye başta olmak üzere tüm dünya’ya hizmet eden bir ücretsiz sohbet platformudur. Kullanıcılarının büyük bir kısmı Türkiye’de yaşayan sohbet etmek isteyen bayanlardan oluşmaktadır. Güvenli ve gizlilik esasıyla mobil sohbet, hizmeti sağlayan ender platformlardan birisidir. Chat hizmeti sağlayan platformlar ; güvenlik ve gizlilik ihlallerini oldukça sık yapmaktadır. Gelsene sohbet odaları , chat sitelerinde gerçekleşen bu durumların önüne geçerek, güvenli ve gizlilik haklarını koruyan bir platform kurmuştur. Kurulan platform, herkese açıktır. Farklı kafalardan yüzlerce erkek ve bayanlar sitemizi tercih etmektedir. sohbet etmek isteyen bayanları bulmak için bizleri tercih eden kullanıcılarımıza sağladığımız güvenli hizmet bu durumu somut olarak gözler önüne sermektedir. Kullanışlı ve pratik ara yüzü ile de kullanıcılarına en verimli deneyimi yaşatmaktadır. sohbet etmek isteyen bayan varmı sorusuna ve chat sitemiz’in kullanıcıları için aldığı önlemlerden bahsedeceğiz.

Bayanlar neden sohbet sitemizi tercih ediyor ve neler bekliyorlar?

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına bakıldığı taktirde, Türkiye’de yayın yapan platformlar bazı kurullara tabi olmak zorundadırlar. Aksi taktirde web adresleri ; resmi merciler tarafından, Türkiye ağı engellenecektir. Yasalarda; pornografi, silah satışı, uyuşturucu satışı gibi toplumda derin sarsıntıya yol açacak web adreslerine izin verilmez. Erkeklerin bayanlara , bayanlarında erkeklere karşı sagı çerçevesinde davranması ilkemizdir ve sitemiz tamamen yasal bir platformdur. Kendi bünyesinde barındırdığı kurallar ile hem yasal yollar hem de yazılım yolları ile yasalara itibar etmektedir. Bu sayede bayan kullanıcıların güvenerek sohbet ettiği bir ücretsiz sohbet sitesi haline gelmiştir. Platforma giren genç kişilerin, kişisel gelişimini etkilememesi adına web adresimizde, yetişkin bireylere hizmet etmekteyiz. Gelsene.org , yetişkin bireylerin birbirleriyle tanışmasına ve sosyalleşmesine vesile olan bir platformdur. Bu oluşturulan sistem sayesinde bayan sohbet sevenlerin en sevdiği oda haline gelmiştir.

  • Sohbet sunucuları kullanıcılarının güvenliklerini sağlamalıdır.
  • Bireylerin kişisel haklara saygılı olması temel esastır.
  • Bayan sohbet severlerin nezih bir ortamda bulunması için tüm çalışmalarımızı bu şekilde yapmaktayız.

Erkeklerin bayanlarla sohbet ederken dikkat etmesi gereken noktalar nelerdir?

Farklı demoğrafik yapıların oluşturduğu kültürel farklılıklar sebebi ile herkesin birbiri ile tam olarak anlaşmasını beklemek büyük yanılgı olur. Burada temel esas karşı tarafı anlayışlı bir şekilde irdemelek gerekir. Erkeklerin bayan kullanıcılarla tanışırken yapması gerekenler , kibar ve düşünceli olmaları , aceleci ve fevri olmamalı. Sohbet sırasında başka platformlara çekemeye uğraşmamaları ve kesinlikle ilk sohbet esnasında cep telefonu istememeleri gerekir.

Aşağıda sıraladığımız konular sohbet konusu ararken düşülen hataların madde madde sıralanmış halidir.

  • Belirli bir zaman geçmeden cep telefonu numarası istenmesi
  • Görüntülü görüşmeye çağırmak
  • Oturduğu yere yakın oturuyormuş imajı çizmek
  • Baskıcı bir tavırla sohbet etmek
  • Ardı arkası kesilmeyen isteklerde bulunmak
  • Argo konuşmak ve espiri seviyesini ayarlamamak

gibi durumlar sizi sohbet arayan bayanlar konusunda kolay sohbet edebilme açısından başarısız kılacaktır.

 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Forum -