Anasayfa

Sohbet

SESLİ SOHBET YERİ

SESLİ SOHBET YERİ

SESLİ SOHBET YERLERİ VE ÖZELLİKLERİ

Canlıların kendilerine özgü sesleri vardır , bu sesler birbirleri arasında anlaşma ve iletişimin tek yoludur. Diyalog kurmanın bir çok yolu vardır ve canlıların yaşamları süresince her zaman farklı biçimlerde kendisini yenilemiştir. Uluyan bir köpeğin aslında çevresindekilere ne anlatmak istediğini düşündünüz mü ? Ağlayan bir bebeğin aslında neyi anlatmaya çalıştığını algılamak gibi. İki tanışmayan insanın sadece birbirlerine bakıp değerlendirmesinden sonra geriye kalan bir merhaba cümlesinin iki taraf içinde ne kadar önemli bir gelişmeye yol açacağını ve sesli sohbet yerleri olacağını. Kısacası her alanda ses ve ses tonu hep önemli olacaktır. İnternet sayfalarını taradığınızda sesli komut ile bile size gezmeyi sağlayan uygulamaların olduğunu göreceksinizdir. Bu tarz uygulamaların aslında bizim için en önemli olanıda , vakit geçirmek için girdiğimiz sohbet sitelerinde var olan Sesli sohbet yeri olacaktır. Bu platformlar tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde başlangıç yapmanızı sağlıyor. Sohbete gelmek için bir kullanıcı adına ihyiyacınız olacak. İlk girişte şifre girmenize gerek yok , eğer ortamı beğenirseniz sunucunun kayıt servisine komut göndererek seçtiğiniz kullanıcı adını kayıtlayabilir ve kimsenin kullanmaması için güvence altına almış olursunuz.  Bu sitelerde sohbet , geveze , mobil ve radyo gibi kanallar bulunur. Radyo kanalında online olan dj’ler sayesinde doyasıya müzik dinlerken istek parça talebinde bulunarak arkadaşlarınıza şarkı hediye edebileceğiniz ide asla unutmayın.

SESLİ SOHBET YAPARKEN

Peki herşey tamam , siteye giriş yaptınız ve derya deniz bir kullanıcı sayısı gördünüz. Sakin olmalı ve kanal genelinde geçen sohbeti takip edip ortam ile ilgili bir fikir edinebilirsiniz, Genellikle kendini saklayan ve ulu orta kimliğini göstermeyen kullanıcı isimlerini takip altına almanızı öneririz  , geriye kalan kısım tamamen sizin yetenekli parmaklarınıza kalıyor seviyeli sohbet için karşı tarafı tanımak ve sesli sohbet yeri çekmek için yapmanız gereken ince dokunuşları gerçekleştirmeli ve kendinizi karşı tarafa merak ettirmeniz en önemli planınız olmalıdır. Unutmayın rakipleriniz bol ve sabırsız bir şekilde aksiyon halinde olacaktır.  Bir diğer tavsiyemiz farklı farklı kanallarda ve radyo kanalındaki istekleri takip etmeniz olacaktır. Kimler kimlerle diyalog halinde olduğu chat için önemli bir konudur bunu asla es geçmeyin. Uygulamayı bilgisayardan yada mobil sohbet olarak kullanabilirsiniz ama şarjınız dikkat edin , çünkü zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Absent dedi ki:

Yeni arkadaşlıklar kurup yepyeni aşklara yelken açabileceğiniz bir site olan Gelsene.ORG içerisine girdiğiniz an keyifinize keyif katacaksınız..

Sohbet - Forum -