google-site-verification=T-QVZm8xvmdNQ8rI62i9LDIwFCVj9zMKIuFA2O_LMPk

Anasayfa

Sohbet

instagram görüntülü sohbet

instagram görüntülü sohbet

İnstagram görüntülü sohbet nedir?

Son yılların yükselen yıldızı nedir diye sorarsanız instagram görüntülü sohbet özelliği diyebiliriz. Son gelen güncellemelerle beraber kendisini geliştiren uygulama kullanıcılarına farklı eğlenceler sunmakta. Özellikle görüntülü sohbet aramalarının hala google de trend olduğu son dönemde uygulama geliştiricileri bunu fark etmiş olacak ki bu özelliği gruplar halinde görüntülü sohbet edilebilecek şekilde güncellendi.   Bu kullanıcılara nasıl bir etkinlik sağlamakta diye soracaksanız hadi yazımızın devamını okumaya başlayın.

 

Görüntülü sohbet bize ne sağlar?

Eğer yoğun bir iş hayatı içerisinde iseniz toplantılarınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz. Ünlü bir sanatçı olduğunuzu düşünün canlı yayın özelliği ile tüm hayranlarınızla interaktif bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Artık konserler bile instagram görüntülü sohbet üzerinden gerçekleşiyor. Fenomenlerinin de  kullandığı yeni özellik farklı fenomenlerin tek yayın içerisinde buluşarak birbirlerine takipçi kazandırdıklarında gün gibi ortada. Arkadaş listenizde bulunan tüm arkadaşlarınızı canlı yayınlarınıza davet edebilir ve diğer arkadaş listenizdeki insanları bu canlı yayına çağırabilirsiniz. İnstagram görüntülü sohbet ayrıca bire bir görüşmeyi de sağlamakta. Listenizde bulunan bir arkadaşınızı baş başa görüntülü sohbet için davet edebilirsiniz. Kısacası  birden fazla opsiyona sahip bu güncelleme insana dokunma yönünde pozitif geri dönüşler sağlamakta.

  • Görüntülü sohbet uygulaması tamamen ücretsiz bir şekilde hizmete alınmıştır.
  • Mobil uygulamalar içerisinde önce çıkan bir network yapısına sahip.
  • Yapılan görüntülü çağrılarda efekt kullanma özelliği aktif.
  • Başlatılan canlı yayınlarda kaç kişinin sizi izlediğini gösteren bir sayaç mevcut

Yukarıda bahsettiğimiz şekilde değişik opsiyonlarla beraber ilerleyen günlerde daha farklı opsiyonların aktif edileceği düşünülmekte.

 

İnstagram görüntülü sohbete gelsene?

Kolay sohbet imkanı sağlayan gelsene.org sohbet sitesi içerisinde bulunan farklı odalara ek olarak instagram görüntülü sohbet aktif etmiş durumdadır. Bu kanalda gün içerisinde birbirlerine instagram paylaşımı yapan kullanıcılar sohbetlerine farklı bir heyecan katmaktadırlar. Genel odalardan farklı olarak gün içerisinde uygulamada gerçekleşen haberleri sosyal medya analizlerinide kullanıcılarımız birbirleriyle paylaşarak eğlenmeye devam etmektedirler. Dilerseniz bu sohbet odamızda ücretsiz görüntülü sohbet imkanı bulabilir ve kullanıcılarımızla etkileşime geçebilirsiniz. Odalarda tabi olmanız gereken kurallar giriş esnasında size bildirilmekte ve bu kurallara uymanız öncelikli olarak beklenmektedir. Eğer kolay sohbet istiyorsan gelsene?

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Forum -