Hakkımızda

gelsene.org

gelsene.org

Hakkımızda Yazısı

Sohbet siteleri içerisinde kullanıcıların eğlenceli vakit geçirmesi için hizmet veren Gelsene.org 200’den fazla sohbet sever kullanıcıya sahiptir.  Chat sitelerini sürekli kullanan insanları bir araya getiren Gelsene.org ücretsiz üyelik sunarken , keyifli , güvenli , seviyeli  yeni arkadaşlıklar için de başlangıç yapabilirsiniz.

Sohbet siteleri tasarlanırken site sahiplerinin belirlediği kurallar  ve kullanıcıları sürekli dinlemesi ve geri hizmet vermesi , oluşabilecek şikayetlere karşı hassas olması en önemlidir ilkemizdir. Yayınandığı günden itibaren Gelsene.org Sohbet  sitesi üyelerinin kişisel haklarına saygılı olunmasını kendisine amaç belirlemiştir. Mobil siteye ilk giriş yaptığınızda size bildirilen kurallar ve yardım konuları ile ilgili her türlü desteği alabilir ve sürekli aktif olan yöneticiler ile iletişime geçebilirsiniz

Sitemizin öncelikli ve önemli kuralı; Türkiye Cumhuriyeti lideri olan Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içerikli söylemlerin asla yer almaması gerektiği ile ilgilidir. Dini ve siyasi olarak hiç bir şekilde insanların manevi değerlerini zedeleyecek konularda hakaret ve benzeri fiiller sunucudan atılmanız  ve asla tekrardan bağlanamam anıza sebep olacaktır.

Site hakkında önemli kurallardan biri de 18 yaşından küçük olan kullanıcıların siteye giriş yapmasının yasak olmasıdır. Aksi durumda kullanıcıların yaşı belirlenir ise rumuzları iptal edilerek üyelikten çıkarılırlar.

Gelsene.org sitesi diğer chat siteleri ile farkını her zaman korumaya özen ve önem gösteriyor. Elit konuşmaların gerçekleştiği ve seviyeli gerçek dostlukların kurulması için çaba sarf eden yönetim  aynı zamanda saatlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı da sunuyor. Gelsene.org içerisinde  oyun, müzik,felsefe gibi eğlence alanları bulunuyor. Böylece kişiler sohbetlerini oyun oynayarak müzik dinleyerek felsefe ve farklı konularda etkileşime girerek keyifli bir şekilde de sürdürebiliyor.

Gelsene.org size keyifli vakit geçirmeniz için tüm teknik alt yapısı ile sağlamaya çalışmaktadır. Güvenli mobil sohbet giriş sağlayan sunucularımız da dünyanın ve Türkiye’nini her yerinden giriş yapıp sohbet arayan herkese kendi zevklerine göre platformlar kurmakta ve kendini geliştirmektedir.

Sohbet - Forum -