google-site-verification=T-QVZm8xvmdNQ8rI62i9LDIwFCVj9zMKIuFA2O_LMPk

Anasayfa

Sohbet

Seviyeli Gay Sohbetler

Seviyeli Gay Sohbetler

Gay Sohbet nedir?


Gay sohbet kanalı indir dilediğiniz gibi sohbet etmek için doğru adrestesiniz. Platformumuz, cinsel yönelimleri destekleyerek; bireyler özele chat odaları oluşturdu. Yani sizlerle aynı cinsel yönelime sahip olan Gay bireyler ile dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Bu sohbetlerinizi bir üst basamağa çıkartarak; duygularınızın doruklarını yaşayabilirsiniz. Günümüz dünyasında eşcinsel yönelimlere sahip bireylerin, birbirleri ile olan iletişimlerinin oldukça zor olduğunu biliyoruz. Bu bilgi ile hareket ederek; sizlere en konforlu ve en geniş iletişim olanaklarını sağlıyoruz. Oldukça basit ve düz bir ara yüzüne sahip; lgbt tanışma siteleri platformu oluşturduk. Bu sayede dilediğiniz gibi sohbetlerde yer alabilirsiniz.


Gay Sohbet Odalarında Neler Var?


Bu odalar da aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Sizler gibi ne istediğini bilen gay bireyler ile iletişime geçebilir; mutlu ilişkiler kurabilirsiniz. Her türlü ilişki içerisine girebilmenize olanak sağlıyoruz. Sadece gay yönelime sahip bireylerin bulunduğu bu odalar da kafanıza göre takılabilirsiniz. Web adresimizin 7/24 aktif olduğunu ve günün her saatinde buralarda yer alabildiğinizi hatırlatmak isteriz. Ayrıca toplumumuzda gay bireylerin kimliklerini gizlediklerini görebiliyoruz. Platformumuzda sizlerin gizliliğini esas aldığımız belirtmemize fayda var. Dilediğiniz sohbetlerde gönül rahatlılığıyla gerçekleştirmeniz için özel güvenlik duvarlarına sahibiz. Chat odalarında gerçekleştirdiğiniz konuşmaları asla üçüncü kişinin olması söz konusu dahi değildir. Odalar iki kişilik olup, üçüncü bir kişinin girişine müdahale edilmemektedir. Yapmanız gereken durumlar çok basit. Platformumuza girin; kendinize bir nick name oluşturun ve sohbetin enlerini yaşayın!


Gay Sohbet Odaları Kuralları


Platformumuz kullanıcı güvenliği ve konforunu baz aldığını belirtmiştik. Bu koşulların gerekliliği için elimizden geleni mislisiyle gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu yüzden çeşitli kuralar aldık. Aldığımız kurallar oldukça basit olup; sizlerin de kabul edeceğini düşünmekteyiz. Genel olarak gay sohbet odaları kuralları şu şekildedir;

  • 18 Yaşından küçüklerin girmesi yasaktır
  • Gay sohbet odaları; gay bireyler için oluşturulmuştur yani her bireyin girmesi yasaktır
  • Bu sohbet odalarında taraflara atılan mesajlardan, kişiler sorumludur
  • Sizinle iletişim kurmak istemeyen bireylere sürekli mesaj atmak ve rahatsız etmek yasaktır Argo bir üslup kullanmak da yasaktır
  • İnsan onurunu kıracak eylemlilik de bulunmak yasaktır


Bu kuralların ihlal edilmemesi rica ederiz. Olası bir ihlal durumunda; mağdurların bizlerle iletişime geçmesi halinde kısa bir süre de gerekli işlemler yapılacaktır. Kuralların çiğnenmesi durumunda kişiler; platformumuzdan engellenecektir.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Forum -