google-site-verification=T-QVZm8xvmdNQ8rI62i9LDIwFCVj9zMKIuFA2O_LMPk

Anasayfa

Genel

Gabile mobil güvenlimi?

Gabile mobil güvenlimi?

 Gabile mobil incelemesi

Mobil sohbet siteleri , bulunduğu lokasyona bağlı olarak Türkiye’de ikamet eden yetişkin ve reşit kullanıcılar için tasarlanmış ücretsiz sohbet uygulamasıdır. İçerisinde bulundurduğu özel tasarım kodları ile web sitesine giriş sağlanırken, kullanıcıların mobil sohbet güvenliğini ilk koruma hedefi olarak belirlemiştir. İstediğiniz kadar muhabbet edebileceğiniz kanallar (odalar) kanallar chat yapmak için oluşturulmuş ve başında operatörler bulunmaktadır. Gabile mobil sohbet, bayan sohbet ve gabile tam sohbet gibi özel odalara giriş yapabilirsiniz . Tahmin edersiniz ki kurulan odalarda belirlenmiş sohbet kuralları vardır ve buna uygun hareket edilmelidir. Olgun insanların bol sohbet için kullandığı mobil sohbet uygulamasıdır. Gelsene sohbet sitesinde kadın, erkek ve eşcinsel kişiler ilgilendikleri sohbet türüne göre odaları tercih edebilir ve sohbet kurallarına göre davranırlar. Bu ücretsiz sohbet uygulaması sayesinde kendinize yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ne kadar güvenli?

Gabile mobil sitelerinde en önemli konu ve kural ; ‘’ Güvenlik ve kolay kullanım ‘’ Bu şart oldukça önem göstermektedir. Ülkemizde ve Dünya’da binlerce mobil sohbet sitesi kurulmuş ve çalışmaktadır. Bu sitelerin bir bölümü güvenlik konusunu sıkı şekilde sağlarken, kalan kısmı güvenlik ile ilgili tatmin edici platformlar olamamışlardır. Gabile sohbet gelsene sitesinde kullanıcıların siber güvenliği vizyon olarak en önemli konu olmuştur. Platforma giriş yapan kullanıcılarımızın hepsi tamamen özel kodlanmış yazılımlar ile korunmaktadır. online sohbet en keyifli bir aktivitlerin başında gelmektedir. Kullanıcıların kendini güvende hissetmeleri önemli bir konudur, aksi olmadığını düşünsenize? Özel görüşmelerinizde güvende olmamanız sizi ne kadar rahat kılardı?.Kolay sohbet sitemiz bu şartları sağlayan bir platformdur. Kişilerin güvenliği ve konforu en önemli misyon olarak hedeflenmiştir.
Gabile mobil kullanımı için sitemiz sizden ücret istenmez. Facebook ile bağlan gibi yada mail adresi kayıtları şeklinde size zaman kaybettirecek kayıt isteklerimiz bulunmamaktadır. Yapılması gereken sohbet ederken bir takma isim kullanmanız olacaktır. Eğer memnun kalırsanız sohbet ekranda bulunan nick şifrele kısmından unutmayacağınız bir şifre oluşturabilirsiniz.

  • Unutmayacağınız bir şifre belirlemeli ve her sohbete giriş yaptığınızda şifre gir kısmından giriş yapmanız gerekir.
  • Sohbet odalarının ve sunucu kurallarını iyi okumalı ve anlamalısınız.
  • Farklı odalar olan platformda oyun ve radyo kanallarına giriş yapmayı unutmamalısınız.
  • Platformlarda yetkili olmak isterseniz #help kanalında ilgili bilgiyi alabilirsiniz.

Gabile sohbetleriniz güvenli olsun

Hayat içerisinde her şeyin bir önemi vardır , İyi yaşamak , güvende hissetmek ve sevdiğimiz şeyleri yapabilme özgürlüğü. Bunların hepsini gönül rahatlığı ile bulabileceğiniz www.gelsene.org sitemiz sizin rahat ve kolay sohbet gerçekleştirebilmeniz için gereken her şeyi tasarladı ve hizmetinize sundu.

  • Platform SSL olarak şifrelenmiştir.
  • Kullanılan mobil sohbet ara yüzü en son tasarımdır.
  • Güvenlik sürekli test edilmektedir.
  • Sohbet geneli 7/24 kontrol edilmektedir. (kullanıcılara açık olan kanallarda yazılan genel yazışmalar)
  • Kişilere hakaret vb eylemler kesinlikle sunucudan uzaklaştırılmasıyla son bulur.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Forum -