Anasayfa

Sohbet

Eşcinsel Sohbet

Eşcinsel Sohbet

Eşcinsel sohbet odaları ve siteleri aramaktan sıkıldıysanız; bu platform tam size göre. Sizler için oluşturduğumuz özel chat odalarıyla dilediğiniz gibi eşcinsel sohbetler yapabilirsiniz. Web adresimizde birçok cinsel yönelime hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Malum günümüzde eşcinsel bireylerin, birbirleri ile ilişkilenmesi ve tanışması oldukça zor. Bu durumu üzülerek karşılıyoruz. ‘’ Bizler neler yapabiliriz ? ‘’ diye düşündük ve eşcinsel sohbet odaları oluşturma kararı aldık. Dilediğiniz kişiler ile sizlerle aynı cinsel yönelime sahip bireylerle dilediğiniz gibi sohbet edebileceğiniz bir platform oluşturduk. Üstelik herhangi bir üyelik ya da ücrete tabi olmadan bu koşullara erişebiliyorsunuz.


Eşcinsel Sohbet Odalarında Neler Var?


Eşcinsel sohbet odaları sadece; eşcinsel bireylere özel olarak oluşturulmuş odalardır. Bu odalar girerek, dilediğiniz sohbetleri gerçekleştirebilir ve yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz. Ayrıca sizlerin ‘’Anonim’’ olma talebinizi baz alarak, özel yazılımlar ile web adresimizi geliştirdik. Bu sayede platformda ‘’tam gizlilik’’ şansına sahipsiniz. Lezbiyen, Gay ve Biseksüel sohbet odalarında dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Kullanışlı ve basit bir ara yüzümüz ile sizlere tam konforu sağlamaya niyetliyiz. Yapmanız gereken durum oldukça basit; kendinize bir nick name oluşturmak ve platforma girmek. Sizlere sohbet etme imkanlarını 7 / 24 sağlıyoruz. Dilediğiniz saat ve gün içerisinde sohbet edebilirsiniz.


Eşcinsel Sohbet Odaları Kuralları Nelerdir?


Eşcinsel bireylerin rahat bir şekilde sohbet etmelerine imkan sağlamamız için çeşitli kurallar aldık. Aldığımız bu kurallar neticesinde; kullanıcılarımıza tam konforu sağlamayı planlıyoruz. Kurallarımız; sizlerinde kabul edebileceği bir ağırlığa sahiptir. Temel olarak sohbet eden kişileri rahatsız etmemek üzere kuruludur. Genel olarak eşcinsel sohbet odaları kuralları şu şekilde listelenmektedir;

  • 18 Yaşından küçüklerin girmesi yasaktır
  • Eşcinsel sohbet odalarına sadece eşcinsel bireyler dışında herhangi birisinin girmesi yasaktır
  • Argo ve küfür gibi insan onuruna yakışmayacak durumlar yasaktır
  • Sohbet odalarında atılan mesajlardan bireyler sorumludurBu kuralların ihlali gibi bir durum da kullanıcılarımızın bizlerle iletişime geçmesini rica ediyoruz. Talep edilen durum ve şikayet belirtildiği taktirde kısa bir süre içerisinde gerekli yaptırımlar sağlanacaktır. Bizleri ziyaret etmeyi unutmayın!

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Forum -