Anasayfa

Sohbet

Bizde sohbet odalarına sende gelsene

Bizde sohbet odalarına sende gelsene

Bizde sohbet ile zevkli sohbet yapabilirsin?

Son zamanların en trendi olmayı başaran Bizde Sohbet sizlerle beraber göz atmak için bu yazımızı dikkatle okumanız sizin için faydalı olacak. Diğer sohbet odaları hakkında makalelerimizi okumak isterseniz tıklayın.

Dünya üzerinde oluşturulan toplulukların hepsi bir iletişim aracı geliştirmekle başladılar. Bunlara örnek verirsek;

 • Telefonun icadı : 7 Mart 1876
 • Telegraf : 1886
 • Osmanlıda telefonun gelişi : 1908
 • İlk ilkel hali : 1920

Gördüğünüz gibi iletişim tarihini incelersek bir çok bilmediğimiz detaya ulaşabiliriz. Ama öyle bir iletişim şekli varki insanlarda alışkanlık haline geldi. Nedir bu iletişim modeli “Sosyal Medya” “Chat” “Anlık mesajlaşma” gibi hayatımızın vazgeçilmezi olan uygulamaları sıralayabiliriz. Araştırmalara göre en çok kullanım alanı “chat” yani yeni insanlarla tanışma ve sohbet etme uygulamaları. Bu platformlar kendi içerisinde farklılıklar gösteriyor olsa da temel sloganları “arkadaş bul” şeklinde ilerlemekte. Ama işin içine girdiğinizde olay farklı olmaya başlıyor. İşte Bizde sohbet odaları sitesi burada kendini iddialı bir mesajla bize göz kırpar hale getiriyor. Peki bunun diğer sohbet konularından ne farkı var onu inceleyelim. Ayrıca sohbet girişi ücretsiz denemek isterseniz tıklayın

 • Diğer uygulamalardan farklı olarak ücret istemiyor olması,
 • Telefon (mobil) uyumlu olması ve son derece güvenli olması,
 • Sürekli güncellenen alt yapısı ile hizmet veriyor olması,
 • Ülke genelinde geniş kullanıcı girişlerini barındırıyor olması ( burası önemli çünkü sohbet edecek insan sayısı fazla)

Diğer platformlar genellikle size ücretsiz diye üye kaydı yaptırarak tanımak istediğiniz birisi ile iletişime geçerken elmas al jeton al gibi diretmeler yaparken Bizde sohbet uygulaması böyle bir diretmenin içine sokmaya çalışmıyor ve özgürce sohbet edebilmenin zevkini yaşıyorsunuz. Gelsene.org sitesinin birden fazla sohbet odaları bulunmakta ve en temel konuları ise kullanıcı güvenliği olmakta, yaptığımız testlerde bu güvenlik verilerini de sizlerle paylaşalım

 • Yeni sohbet uygulamaları sürekli güncelleme almaktadır.
 • Sohbet odalarında 7/24 online olan yöneticiler , operatörler ve koruma robotları aktif olarak hizmet vermektedir.
 • Teknik problemlerle ilgili #operhelp kanalları mevcut.
 • Takma isim kullanma ve sohbet uygulaması için bilgi almanızı kolaylaştıran #help kanalı aktif hizmet vermekte

Üyelik gerektirmeyen , seviyeli bir sohbet istiyorsanız denemelisiniz.

Evet dediğimiz gibi farklı içerikler ve kendini güncelleyen organizasyonu sayesinde bu sohbet sitesi rakiplerinden kendini kolaylıkla farklılaştırıyor. Yapmanız gereken sayfada bulunan sohbet giriş panelinden kendinizi ifade eden bir kullanıcı adı (nick name , takma isim) oluşturmanız yeterli. İster mobil sohbet olarak isterseniz de bilgisayar üzerinden bizde sohbet sitesine giriş yapabilmenizi kolaylaştıran sistem ilerleyen dönemlerin en gözde chat uygulaması olacağını bizde sohbet sitesi şimdiden gösteriyor.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Forum -