Anasayfa

Sohbet

BAYANLARLA SOHBET

BAYANLARLA SOHBET

Türkiye sohbet olarak bir gelişim coğrafyası olmakla birlikte kişisel memnuniyet üzerine kurulu bir şemaya sahip olduğunu ve oldukça duygusal olduğu bilinir. İnsanoğlu yüzyıllardır sohbet iletişimin en küçük yapı taşı olan sohbet konusunda yöresel olarak bir çok coğrafik özellik taşıyan şehirlerden oluşan bir millettir. Bunların yanı sıra birde bileşim şehirler barındırır için nesli ve tarihi çok eskiye dayanan şehirlerden biri olan İstanbul örneği %48 kadın %52 erkekten oluşan bir şehrimizdir. Bu tür illere örnek olarak İzmir,Ankara,Bursa vb. gibi bir çok şehir örneklenebilir. Karmaşık ve çarpık iletişim konusunda oldukça yoğun olan bi şehirler de insanlar iletişim konusunda oldukça gelişim ve ilerleyiş gösterip süreklilik hallerde sohbet konusunda mecralar arayıp kendilerine hoşnut hissettirecek karşı cinslerle iletişim kurmak konusunda yoğun talep iletmektedir. Sohbet siteleri platformları farklı iki cinsin bir arada getirilip cins karşısı yada hemcins iletişimi konusunda yoğun mesai harcayan sohbet platformlardan biridir. Sohbet odaları genellikle male ve female uzantılı nickler ile dolup taşar. Kitle oldukça yoğun ilgi sağladığından olacaktır ki sohbet odalarında bayanlarla sohbet adı altında bir çok makale okuyabilirsiniz. Bayanlarla sohbet konusunda ülkemizde oldukça yoğun talep sağlamasından olacaktır ki sosyal sohbet mecraları oldukça konuya yoğun talepten ötürü sürekli bi gelişim ve iletişim ağlarını çoğaltmak için yoğun uğraş vermektedir. Genellikle seviye sohbet konusunda oldukça ısrarcı olan bayanlarımız konuda oldukça seçici ve görecelidir. Sohbet konusunda insanlar genelde bel altı nitelendirdiğimiz müstehcen konularda ilerlemek istese de bir çok bayan arkadaşlarımız kendilerine bir nevi dost, arkadaş ve sırdaş aramaktadırlar. Seviyeyi düşürdüğünüzde genellikle karşı cinsinizden cevap alamayacaksınız belkide konuşmanızı engelleyerek sizinle sohbet etmek istemeyeceklerdir. Artık mobil uygulamalarla birlikte sohbet platformları oldukça yoğun ilgi görmektedir. Bu sayede artık muhabbet odaları genellikle seviyeyi korumak amaçlı operatörler seçerler bunların genellikle bayanlardan olması da bayanlarla sohbet konusunda daha da titiz ve kuralcı olmasından kaynaklı olabilir.

 

 

BAYANLARLA SOHBET EDERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ ?

Kadınlar genellikle daha erken olgunlaştıkları için oldukça titiz ve fevridirler, bu konuda erkekler daha aceleci ve oldukça meraklı ve umursamazdır. Hal böyle olunca bayanlarla sohbet etmek biraz
daha zora girebilir belkide konu açılmadan kapanabilir. Kadınlar seçici hallerinden dolayı hep bi karşı cins prototipi vardır kafalarında hep bi şöyle olmalı böyle olmalı diye seçeneklendirirler.
Genellikle sohbet platformlarında bayanlar karşı cinsten olgunluk ve oldukça karakter beklemektedir. Devamında ise onları anlayabilen ve ciddi anlam da sohbet etmek konusunda dikkatli ve keyifli olan kişilerden hoşlanırlar. Halk arasında erişmemiş ve olgunlaşmamış olarak nitelendirilen tabir olan ” çocukça ” olmaktan kaçınılmalı ve oldukça ciddiyette olmaktan başka bi çaremizin olmadığını belirtmek isterim. Cümlelerini oldukça dikkatli seçmeli ve narin yapıya sahip bayanları kızdır mamanızı tavsiye ederiz.  Sitemizde bayanlarla sohbet etmek mümkündür fakat seviyeyi aşmamanız sizin sohbet etmenizde sağlıklı süreçlerde devam etmeniz için bir tavsiyedir. Bayanlarla sohbet etmek ücretsizdir. Bilgisayarda iseniz mIRC uygulamamız değilseniz mobil sohbet uygulamamızı indirerek bayanlarla chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Keyifli sohbetler.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Forum -