google-site-verification=T-QVZm8xvmdNQ8rI62i9LDIwFCVj9zMKIuFA2O_LMPk

Anasayfa

Sohbet

Aşk Sohbetleri

Aşk Sohbetleri

Aşk Sohbet siteleri

Dokunmadan sevmek mümkün müdür sizce? Bazı duyguları yaşamak için illaki yüzyüze olmak, yan yana durmak mı gerekir? Şu an sizin aklınızdan geçen nedir bilmiyorum ama bence hayır gerekmiyor. Bir şeyler hissettiğiniz insanın yanınızda olmasına gerek yok. Kalben hissetmeniz yeterli ve Aşk sohbet siteleri bunun için iyi bir yol. Bazı duygular paha biçilemez. Uzaktan uzağa sevmek diye birşey de var. Bir gün kavuşma ümidiyle, hayaller kurmakta bir başka güzel.

sohbet sitesi

Mesafeler aşk sohbet siteleri için engel değildir. Olmamalı bence, tabi ki her insanın düşüncesi farklı. Sanal sohbet ortamında da insanlar konuştuğu insana karşı duygular besleyebiliyor. İçinde bulunduğumuz sanal sohbet ortamında öyle aşklara şahit oluyoruz ki, dokunmadan sevmekte mümkünmüş diyebiliyoruz. Bazılarına da göre de bu durum normal değil. Şimdiler de insanlar tutturmuş bir mesafeler aşka engeldir diye. Bu bahanenin arkasına sığınıyorlar sürekli. Büyük bir istekle başladıkları ilişkilerine nokta koyuyorlar. Binbir umut vaat ettikleri insanı yarı yolda bırakıyorlar. Bunu yaparken içlerini sızlamadığına eminim.

İnsan bazen sırf iyi hissetmek için, bir kaç kelime duymak için saatlerce bir insanı bekleyebilir sohbet odalarında. Gireceği anı gözlüyor, sabırla bekliyor. Çünkü ona iyi gelen tek şey belki de o sohbet odasında tanıdığı insan. Gerçek hayatımız da bazen yapayalnız kalırız. Çevremiz de yüzlerce insan olsa bile derdimizi anlatacak kimse bulamayız değil mi?
Ben bunu çok yaşıyorum. İçime atmaktan nefes alamadığım anlar oluyor. Sonra bi sohbet odasında belki de bir daha hiç görmeyeceğim bir insanla sohbete başlıyorum. Samimiyetine güvenirsem içimi döküyorum. Nasıl iyi geliyor, nasıl rahatlıyorum anlatamam.

Bu kimine göre normal birşey değil. Neden diyorum kendi kendime. Karşımdaki de insan duyguları var, beni dinliyor beni anlıyor. Bazen sohbet odalarında ne güzel arkadaşlıkların temeli atılıyor. Yıllar süren nice dostluklar kuruluyor. Aşk sohbetlerinden bahsetmiyorum bile. Yüreğinin sesini duyan bir insana denk gelmek çok zor şu hayatta. Yüreğiniz bir insana kaydıysa, çok insan da yürek sesinize kulak veriyorsa sizden mutlusu yoktur. O insanı kaybetmemeye çalışın. Yani demem o ki, duyguların sanalla, realle alakası yoktur. Asıl olay insanlıkta bitiyor.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Forum -